Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tradiční Vánoční Charitativní Multiaukce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:36 pm    Předmět: Citovat

Zítra jest prvního. Ač poněkud mimo (kdy taky ne), povedlo se nakonec nějak vše zprovoznit.

Pro letošek jsme to trošku začali předělávat, protože už loni se hodně projevil určitý syndrom vyhoření naší zdejší komunity (nebo snad krize) a tak se to asi neobejde bez nějakého nového impulsu, či nové krve.

Letošní "obdarovaný" (prozradím že jeden jeho zástupce-kyně je - nebo tedy aspoň občas večer či v noci bývá - spojen s jedním naším zdejším kolegou) chce sám aktivně zapojit svoje příznivce a nebýt jen pasivním příjemcem.

Z tohoto důvodu bych vás rád poprosil - jelito možné, abyste se pokusili trochu omezit přísun předmětů typu "veteránské trenky" a podobně. Samozřejmě že trocha toho "boru" a "harampadu" je vítaná - ale víte jak. Aby to neveteránistické účastníky nějak moc nezmátlo...

No prostě uvidíme. Vše je na www.dobraduse.cz (stará adresa vás případně navede a všechny uživatelské účty jsem převedl na nový server, takže by vám měly normálně fungovat).

Díky všem, kteří se i letos jakýmkoliv způsobem zúčastní a... děj se vůle mroží.


_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že se patří poděkovat všem, kdo se letos aukce zúčastnili. Podařilo se za jediný měsíc nastřádat přes 24 tisíc, což je myslím skutečně moc dobrý výsledek. Nezapomeňte vydražené věci obratem zaplatit. Šťastný Nový rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

To se rozhodně patří. Já osobně děkuju všem - ten reálnej výtěžek nakonec beztak 25 překročí. Sice už jsme měli i víc, ale já taky letos vůbec nečekal takovýhle číslo. Jako velmi optimistickej strop jsem viděl dvacítku a ani v tu jsem moc nedoufal. Chtěl jsem letošek nějak uzavřít a skončit, ale teď si říkám, že se takhle přece jen sebere pár tisícovek "z ničeho", který by jinak nebyly. Nevím, jestli jste to všichni zabrali, ale příjemcem letošního vejdělku je Rytmus Chrudim, v němž dělá protikus jednoho našeho zdejšího kolegy (v aukci onen protikus hrdinně vystupoval pod nickem "Terka") a tak si můžeme bejt jistí, že to opět "padne" do rukou, které budou vědět jak s tím nejlíp naložit a nevytratí se to někde ve vzduchoprázdnu. Jak říkám - podle mě lepší přesně cílenejch deset litrů, než milion vyhozenej do vzduchu (jak se bohužel dneska u nás v oblasti charity s oblibou děje).

Letos jsem měl náký pracovní problémy a tak jsem se tomu moc nemohl věnovat a nechal aukci v podstatě žít vlastním životem - naštěstí po počátečních problémech (způsobenejch hlavně mnou při přechodu na samostatnou doménu) se neobjevily žádný technický výpadky.

Takže dá-li pampuch, za rok beztak znova a krize-nekrize, třicítku z Vás vymlátím ANNAH !
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Válí se mi tady ještě igelitka narvaná drobným mormem z loňské aukce - nikdo se o to nehlásí. Vmutnu to do dalšího ročníku.

A tím se dostávám k věci - zkusíme to beztak i letos a tak bych chtěl poprosit , kdybyste někdo věděl o vhodném příjemci případného výtěžku, abyste ho vyvrhli. Opět by to měl být jednotlivec nebo organizace, pro kterou je třeba i deset litrů vítanej příspěvek. Tady u nás samozřejmě o plno potenciálních příjemcích vím, ale raději bych samozřejmě, aby to bylo někde jinde - aby to zase někdo nemohl brát jako "Pedyho aukci".

Nemusí to bejt vůbec nějaká organizace - klidně co já vím, třeba nějaká babča, kterou zhýralej vnouček dostal do dluhový pasti, nějakej kindoš co mu nalitej feťák přejel tátu, domov duchen u vás ve vsi, kterej by rád koupil dědáčkům a babčám arciplazmu, aby svejma osmi dioptriema pořádně viděli na pětistej díl kundohrabství v rosengarten a podobně. Ideálně prostě někdo, kdo to nečeká a kdo by díky tomu moh měl pěknýho jékarla. Teda kecám, jéžiška.

Myslím že příjemce klidně může bejt i nějakej váš příbuznej - já osobně v tom nemám vůbec problém a myslím, že ostatní by taky neměli mít.

Už se těším na desítky hodnotných návrhů Smile
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:50 am    Předmět: Citovat

No, mi by se hodilo do sbírky ještě třídvířko, číslo účtu vyrvu... no tak nic no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

To projde. P2tidvéř by se zdůvodňoval blbě. Ale 3dvířko je auto pro socky.

Mě zas nedávno napadlo, že by se třeba dalo pomoct strádajícímu asijskému lidu. Na to by mi stačilo i pár ušmudlanejch tisícovek. Znám totiž dvě korejky, takový ty běhny, nebo jak se to...jo, už vím - běženkyně. A vony tady u nás chuderky skoro živoří.

Dá se říct, že občas žijou z ruky do huby. Doslova.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

Nebo opravit nějakou kapličku a do ní instalovat tablo s fotkami členů a jejich mormů. Laughing
Chtěl jsem si představit předsedu jako sv. Kryštofa , ochránce motoristů nad tím tablem, s Burákem a Jékarlem v pohřebáchých uniformách po stranách, ale nějak mi to "nejde". Embarassed
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

sestra 6 napsal:
Nebo opravit nějakou kapličku a do ní instalovat tablo s fotkami členů a jejich mormů. Laughing


No v tom případě navrhuju známou historickou benzínku na Zličíně Cool

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Mulimrdka , no tak tu bych si nainstaloval na zahradu
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 6:56 pm    Předmět: Citovat

proboha, k čemu ti bude Mulimrdka na zahradě ???

no jo, vlastně to chápu, doma ju asi mět nemůžeš. Ženský obvykle cizí Mulimrdka v baráku netrpěj - a přitom s vlastní dělaj drahoty...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

měl bych střechu nad autem a ještě mohl chlastat v kamrlíku
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:16 pm    Předmět: Citovat

já vo koze a ty vo voze... A stejnak - off-topic

prostě když nikdo nedá do půlky lestopádu rozumnej protinávrh, budou korejky. Řeknu jim, ať taky něco daj do aukce. Sou třeba docela šikovný na ruční práce.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Ta benzinka už je dávno prodaná Sad
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Ta benzinka už je dávno prodaná Sad


No já postřeh jenom že je zazděná.

Ale relevantního mi teď nic nenapadá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 5:22 pm    Předmět: když je řeč o charitě.....snad vám tato info vadit nebude Citovat

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XkqF8K7Jo8U#t=64s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com