Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 vs 2L DOHC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

Tak na tim tak teda premejlsim a ja snad to cely auto uplne zku*vil Very Happy...

ale zas na druhou stranu....kdo nekdy ve 12ce nezatouzil po predjeti jineho nez stojiciho favorita, vyjet důstojne kopec alespon rychlostnim limitem obce, zaparkovat dořady bez smrtelného zapocení s vykloubením ramen a po každé zimě nezametat rez a ruzne casti vozu z parkoviste? Smile

P.S. kolik lidi ale dojelo tak daleko aby stihly havarovat? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 11:15 pm    Předmět: Citovat

Ne, od toho jsou normální auta, bez práce. Jedinečnost trosky je v tom, že je to takovejhle krupml.

Mi na tomhle vadí, že je to takový jenom trochu. Aby trochu líp jelo, trochu líp brzdilo, trochu líp zatáčelo. To si mužu koupit T3 a splnuje mi to všechno.
Asi bych víc pochopil, kdybys tam narval nějakou V6, popř třea 1,8T, dal jinou zadní nápravu, přepracoval přední a jezdil s tim srát tuningáře na sprinty. To bych pochopil, tohle ne.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

to takovy jenom trochu to je jenom proto aby se uplne neztratila ta 1203 v tom... spoustu veci na tom bude tak jako bylo driv....ja v tom vidim akorad ten rozdil toho motoru a rizeni....a svym zpusobem nic jinyho me na tom predtim nestvalo, prevodku sem mel starou s prisernou vuli a motor sem mel s nabehanejma 164 tis km a byla to jeste 1221ka, takze pokud by nekde byl k dostani motor 1500 za rozumny prachy, tak uz tam davno je.....ale kdyz ty motory nejsou protoze je hasici pouzivaj pomalu jednorazove a pak domr*any vyhazujou tak sem hold musel splasit neco jinyho (levnejsiho).....

a ze ten ram je novej a neschnilej je hold asi pro nekoho smutnej fakt....ale zase je to okopirivanej puvodni ram a z 1203 toho moc neubira Smile proto tak taky jsou i ty puvodni napravy, bez nich sem mel pocit ze uz by to vazne nebylo to auto co driv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 10:25 am    Předmět: Citovat

Já osobně ten povzdech myslel hlavně ze srandy. Jinak platí ten první odstavec - že to jako celek obdivuju. 99% adeptů by o tom jen přemejšlelo, nebo kecalo u piva. Tohle je praktickej pokus - navíc teda asi i životaschopnej. Doufám, že ho někde uvidíme naživo !
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

Jo, jako jinak, co se týče zpracování, to smekám. Kam se sere Roman s jeho přípravkama, na kterech mrdá dohromady prdele na ty sráče Laughing

P.S. Zrovna nově vyrobenej rám plně schvaluju
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubus



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 71
Bydliště: Mšeno

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

jo, provedení je perfektní, tohle skousnu na rozdíl od pokusů o nabastlení jinejch světel atd., ostatně i ty poslední sériový nárazníky jsou na ublinknutí

přesně takhle bych potřeboval mít rám na sáně

jinak já o tom posilovači uvažoval čistě proto, že jezdím s přítelkyní kempovat a kdyby bylo potřeba, nevím nevím jestli by trosku odřídila (takovej ten škodováckej rallye volant jsem už vyhodil a dal větší - nechcete ho někdo?)

osobně označuju jízdní vlastnosti tohodle hustovozidla jako "zábavné" a každou jízdu si nehorázně užívám (běžně jezdím Mělník - Volyně und zurück)
_________________
Přátelé chvátám S.O.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Urpín



Založen: 13.7.2011
Příspěvky: 19
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Pánové, moje bejvalka měřila 155cm a uřídila i autobus -Š706 RTO Very Happy Doma na nákupy jezdila Žukem a služebni 1203 byla její milovaná hračka. Jo a motory 1500 se dají koupit levně v Žiary nad Hronom. Je to nekde na mém představení. je to bývalé čsao, trasa Brtislava -Zvolen. Jinak, kdo se podujme udělat neco takvé, jako tenhle "stavitel" Tak před tím se klaním!!!
S 1203 jsem najel spoustu km. Projel s ní (1500ccm) Ukrajinu, Bielorusko, Polsko. Stavby po Československu A NEDÁM NA TENHLE VŮZ DOPUSTIT!!!
_________________
Při pohledu na motor mne napadá jediné: CHčije a chčije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubus



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 71
Bydliště: Mšeno

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

já na ni taky nedám dopustit (odveze tři motorky najednou)... a motory 1.5 mám naštěstí dva zásobní Twisted Evil

dodatek: drahá polovička mi dneska předvedla, že trosku zvládne i bez posilovače a v lodičkách na podpatku, takže nemusim nic shánět...akorát tak klempíře
_________________
Přátelé chvátám S.O.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 12:23 pm    Předmět: Citovat

verim tomu ze na pohled to sasko vypada hezky ale nejakej cas sem nad tim stravil a pri predstave vyroby vice kusu bych asi rezignoval Very Happy ....tak to snad bude stat za tu praci Smile.

nad posilovacem jsem uvazoval od ty doby co sem nasadil 17ky a snazil se otocit volantem na miste v kopci se zabrzdenejma kolama Very Happy (pricemz vsechny cepy a pouzdra na predni naprave vypadali podobne jako http://www.5haredweb.wz.cz/soubory/trnava/renovace/P1040238.JPG) takze i kdyz mam snad ten nejvetsi volant co 1203 meli tak se to nedalo skoro ukroutit nemluve o tom ze kdyz jsem to ukroutil tam mi to pak jednou otackou volantu chtelo nafackovat zpatky Very Happy

motor 1500 jsem schanel nejakou dobu po okoli a tak nejak jsem se cenou nedostal pod cenu toho 2L DOHC ktery jsem si sam vyndal z auta vcetne vseho co bylo k nemu potreba a navic vykonovej rozdil a spotreba ktera by mela bej stejne a dost mozna i nizsi i tak nejak rozhodla Smile (jinak sem uvazoval i nad snizenou hlavou, lestenejma kanalama a ostrou vackou do puvodniho motoru 1221 na ukor zivotnosti a spotreby Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 2:27 pm    Předmět: Citovat

JE fajn, že ty to utahneš, ale co tomu řekne převodka řízení? Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 2:33 pm    Předmět: Citovat

Prevodku tam ma pokud vim z Bavoraka, takze si myslim, ze nebude problem Very Happy
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

no....co sem tak nejak zaznamenal Very Happy tak ta puvodni prevodka mela takovou vuli ze bych ji uz ani zpatky v aute nechtel(takze se ji to asi moc nelibilo), a o ty z bmw si myslim ze tocila i mnohem vetsima a sirsima kolama nad kteryma sedel mnohem vetsi a tezi motor nez u me Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 10:06 am    Předmět: Citovat

Jo, jasně, tak to pak jo, tuhle informaci jsem nezaznamenal, omlouvám se Embarassed
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

ajn autó, ajn kompjůtr, ajn man. Knajt rajdr...

Jesli Creaky nebudeš mět na palubce tlačítko TURBO BOOST, tak to ovšem nebude dotažený do konce. A jestli s tím nepřijedeš příští rok na kachli, tak seš měkej !

( http://www.youtube.com/watch?v=3WRPnxrM0BU )
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 1:27 pm    Předmět: Citovat

tak udelat tlacitko TURBO BOOST asi nebude zas takovej problem Very Happy a doufam ze pristi rok na sraz dorazim a snad uz se vsim vsudy....zatim muzu parkovat akorad tak v garazi, jezdit jen za sucha a chladny pocasi se projevuje tak ze mi skoro primrzaji prsty k volanu, protoze jsem nejak zahalel s novymi skly do dveri( snad koncem tydne budou abych moh dodelat el. ve dverich Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Další
Strana 7 z 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com