Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[jiné] GO motoru Nesuchyně
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 6:45 pm    Předmět: [jiné] GO motoru Nesuchyně Citovat

"Švagrová, nedojel jsem!" Pánové, nejde sice o motor ze škodovky, ale ze Simcy, na kterém mi dělali v Nesuchyni výbrus. Na motoru najeto 1500km. Po 600 km nový olej Shell pro klasické benzínové motory který jsem vypustil a měl barvu tmavě šedé metalízy Netáhl, a děsně se hřál, nakonec začal klepat. Naštěstí se tak stalo v neděli v Šumperku u kamaráda před domem a jelikož měl doma rezervní motor (mizernej, ale zaplaťpámbu za něj) tak jsem ho překomutl. Upozorňuji, na motor jsem dodal osobně zakoupené originální díly. Motor je chycenej na VŠECH Exclamation ložiskách a klika hraje vesele všema barvama. Na 4 válci je jak v kompozici, tak na klice několik rýh po celym obvodu. A další věc. Po vyndání motoru a sundání spojky (taktéž montované v Nesuchyni) jsem málem dostal infarkt, když jsem zjistil, že 3 ze šesti šroubů na setrváku byly do půli vyšroubované a zbylé šly povolit rukou. Takže varuji, přišli jsme o motoráře.

P.S. Jinak z doslechu vim, že Sestra 1 u nich právě řeší podobnej problém s motorem Š1200



_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne st květen 02, 2007 8:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

nafotit, vmutnout pro zajímavost sem a samozřejmě okamžitá reglamace, popřípadě v případě jejího neuznání natvrdo RCG.

A napříště zkrátka volit jinou značku. Nejen motorářů, ale hlavně aut... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Nojono, to je platný. Jezdim s tim 3 dny a už budu po 4 vyndavat motor, kua
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Tož asi se jim rozbiyiyl momenťák proč si to neskládáš sám vlastní momenťák vyjde levnějš, podle toho co popisuješ tak neupad sací koš nebo ucpanej filtr to asi nebude nebo imňála SINKA plnoprůtoK, u našich verglů je většinou problem pouze se sedlejma vložkama a pak to fouká do vod ale cítim bratře s tebou Crying or Very sad Twisted Evil
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 6:19 am    Předmět: Citovat

Podle toho, co popisuju, je to zadřený, povolil jsem všechny šály a zkouknul. Neskládám=neumim. Nejde o momenťák, tu spojku bych si složil sám, ale oni to udělali, tak jsem to nerozebíral, bo jsem jim věřil. Problém byl pravděpodobně v tom, že blbě zbrousili kliku a šály byly moc fest. Asi tam taky nechali nějakej bordel (ty rejhy, Sestře1 tam nechali písek z pískování). A SImca nemá průtokáč, ale centrifugu na řemenici, ale v tom problém nebyl. Mazalo to dobře.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:10 am    Předmět: Citovat

A nechceš zase jezdit škodovkama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:56 am    Předmět: Citovat

Jsem řikal, že škodovku zkuili taky! Evil or Very Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

no tak já bych věděl o spolehlivé značce .... Laughing Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Jo? Která? Co vim, tak ta tvá rakev taky nicmoc Twisted Evil
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

Mluví-li se o Tomsekově křídláku, tak zde se ho musím zastat. Poté co s ním měsíc nekadlal, před mými (dlužno dodat, že velmi udivenými) zraky, za počasí sychravějšího nežli sychravého, spolehlivě a ochotně se rozbrblal na otočení klíčkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

baže !

a to nemluvím o takovém naftovém žraloku - to je prostě etalón spolehlivosti, ale to sem asiže nepatří ... Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Abys nedostal důtku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

Existujou Buráčku motoráři,kerý sou zlatý !!!! Nesuchyni nebrat !!!!
Ale kdybys chtěl třeba něco do Áji, dej vědět !!!!
Jináč kdybys jel kolem Kolína, dej vědět a ukážu ti jak vypadá MOTOR !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Taky mám tu špatnou zkušenost. U mě to nebyly povolené šrouby aj., ale písek. Zkrátka mi opískovali hliníkový blok a to i zevnitř a nevymytý písek udělá s motorem co????? No byl to šlágr najít v olejové vaně brusnou pastu. Jinak jsem také dodával nové ND. Reklamaci jsem již provedl a světe div se. Řekli mi už na vás čekáme jste pátej komu jsme motor opískovali i zevnitř a všichni čtyři už tu byli Twisted Evil . Následuje oprava zadarmo a o víkendu si pro něj jedu, tak uvidíme.......... . Na závěr trochu mého hnidopišství. Sami dobře víte jak je těžké sehnat motor do dvanáctky a zkrátka mě štve že mi ho totálně zk...... tím svým opískováním, motor tedˇ zvenku vypadá strašně, jo a to mi opískovali i karburátor Solex UAHD a to včetně zašroubovaných trysek. Naštěstí už mám blok zajištěn a krabec jsem též už zakoupil. Jsem si jistý že toto byla moje poslední zkušenost s opravnou v Nesuchyní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 6:59 am    Předmět: Citovat

Zkrátka profíci Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com