Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Listove pera 1203

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tigr



Založen: 30.6.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 9:07 pm    Předmět: Listove pera 1203 Citovat

Kolik mají listů listové péra na 1203 a jakou šířku a délku seskládané listy. Popřípadě pokud se někomu neválejí doma su ze Zlína bych se přijel podívat na ně nováček.Použil bych je na jinší auto k dosavadním přidat z 1203 ale potřebují vědět jejich rozměry.Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Naposledy upravil Tigr dne pá červenec 01, 2011 5:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

Listů na 1203 je 0
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 5:27 am    Předmět: Citovat

Nojo, fakt jsem teď prošel fotky spodku a taky tam nic nemám. Shocked Razz
________________
Hele, listové péro je na Spartaku a 1202 vepředu a vzadu (ta z 1202 jsou o něco delší), na Oktávce jen vzadu.
Můžu Ti změřit ta ze Spartaka. O víkendu si pod něj stejně musím lehnout. Pokud by se hodila, tak jich ve šrotu pár mám.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tigr



Založen: 30.6.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 6:31 am    Předmět: Listove pera 1203 Citovat

Mně je to vpodstatě jedno sčeho to bude potrebuju je přidat na predni nápravu na Suzuki Samurai.Měl sem tam dané z kočaru 3 listy,ale ty byli akorát bohužel mně po roce praskli tak zhaním nějakou náhradu.Nikde nic nemohu sehnat tak skušam tady.

Naposledy upravil Tigr dne pá červenec 01, 2011 5:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 7:43 am    Předmět: Citovat

no ne, ty to nechápeš - 1203 má vpředu vinuté pružiny a vzadu torzní tyče. Listová pera má třeba Škoda 1202 nebo oktávka (nebo Ritmo Rolling Eyes ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

NO...ZAPOMEŇ, ŽE JSEM TI NĚCO SLÍBIL. MÁM RÁD VEDLE ŠKODOVEK I ČEŠTINU Mad
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tigr



Založen: 30.6.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat

Takže chyby a a čárky opraveny psal sem to ve spěchu a su dyzleptyk s češtiny.Sem se odmnival ze 1203 má na zadní nápravě listové péra,ale má torzní tyče to sem nevěděl se omlouvám.Sem potřeboval poradit gde sehnat tak malé listové péra takže zase žádný kšeft pro vás! Zadarmo nic nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 7:06 pm    Předmět: Citovat

no a co třeba rovno z drabanta ? Aji ten má lisťáky vepředu i vzadu - akorát že stejně jako štejsna nebo oktávka příčný, takže ti to je ku hovnu, žeano.

Jediný co mi napadá je moskvič, i 412 měla vzádu porád péra.

A jesli jak říkáš nechceš nic zadarmo, zkus www.autopera.cz - na samca budou mít určitě komplet i s gumama. Kolega tam nedávno bral komplet na kampaňolu, tuším kolem 15ti litrů a tam sou o hodně silnější.

Případně pokavad máš starý nezežraný, ale jen unavený, daj se vyhamrovat. Bůhvíjak dlouho to nevydrží, ale jesli nemáš to auto na denní ježdění, tak tě to přežije. U nás to třeba dělá starej Fišer - ještě poctivej ruční kovář.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tigr



Založen: 30.6.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 10:02 pm    Předmět: Citovat

V pohodě už sem to vyřešil mám od kamarád listy na Samuraie zadní je přidám dopředu ktěm stávajícím a bude zase na rok klid.Potřebuji se dostat na nějakou nosnost cca +70kg.Takže sehnáno tak už tady nebudu otravovat jinak dík za ochotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com