Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fungování fóra v alternativních prohlížečích

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:00 pm    Předmět: Fungování fóra v alternativních prohlížečích Citovat

Nepatří to úplně sem, ale nevím kam jinam. Chcuk jenom ohlásit, že předsedostránky zcela bezchybně fungují i v prohlížeči Google Chrome. Tento tímto zároveň všem doporučuju, protože mě mile překvapil. Stavěl jsem si před týdnem takové ultralajt počítadlo do půdní dílničky a vzhledem k její celkové filozofii bylo třeba aby to bylo pécéčko zadarmo, tudíž z natetaného a odepsaného megašrotového matriálu (PII-350, 256MB RAM, 10GB disk, kradené XP, atd.) a chtěl jsem tam mít i internet. MSIE už na tom byl opravdu hodně přemýšlivý a navíc vzhledem k ne úplně legálnímu operačnímu systému nemohu plně využívat aktualizace atd.

Zkusil jsem tedy naslepo Chrome - byl jsem překvapen, jak je životaschopný a hlavně opravdu ďábelsky rychlý - narozdíl třeba od Firefoxu. Může v pohodě koexistovat s IE, ovládání je prakticky stejné, instalace rychlá a bezproblémová, má záložky atd. Zatím jsem nenarazil na stránky, které by v tem fungovaly nějak zvlášť nezvykle. Opravdu mohu jen doporučit.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Chrome používám jako hlavní prohlížeč už velice dlouho. A pokud hledáš něco ještě rychlejšího zkus Avant, ale jede na jádře IE takže potřebuje výkon stroje...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:40 pm    Předmět: Citovat

ALVANT ??? Neznám - zřejmě dobrý oddíl !

Jo a jinak, tvoje bába je Chromá - neplevel, jo ? Tle má bejt větev o fungování předsedostránek v ostatních propohlížečích a ne o hledání nejlepšejšího Cool
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne ne duben 17, 2011 8:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

OK.

IE, OhňoLiška, Opera, chrome, Avant - všude to funguje.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 7:18 am    Předmět: Citovat

Tenhle léty odzkoušený fórum engine by měl jet snad i v Netscape 4 p ...tady není žádná specialita.
Tak proč by jednou bilboardy o rychlosti nemohly mít pravdu?
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 7:29 am    Předmět: Citovat

Já bohužel znám stránky, kde selhává nejen Chrome, ale i Opera a Firefox od verze 3. A to díky debilnímu imageprocessingu. Jediný co je zobrazuje správně je Firefox 2 a libovolný IE (teda nezkoušel jsem zatím devítku). Ale díky za report, že todle prastarý fórum se zobrazuje v Chromajzlu správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 7:59 am    Předmět: Citovat

Avantem jezdim, Chromy mám na autě, Fire fox mám doma a používám IE a zatim taknějak chodí vše Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

S menšími záškuby Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Firefox, tak to mě fakt dostalo Laughing
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com