Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stříbrný STW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
česik



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes zalistoval aktuálním Světem motorů a co to nevidím na stránce věnované tuningu. Stříbrné STW v plné kráse. Fotky, které jsem viděl mě připravili o poslední zbytky iluzí o jeho majitelích. Snížené nárázníky v předu vypadají více než zvlaštně, ale vše podtrhuje krásná koncovka výfuku - rour o průměru 15cm. Začínám si myslet, že auto bylo postaveno jen z recese....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Tak musím říct, že jsem měl s klukama s Dukovan něco do činění a přišli mi moc fajn.Už se k nim těším na prohlídku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Morm Smile

Naposledy upravil LeDocteur dne út duben 17, 2007 1:28 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Drazí čtenáři Světa motorů,milí lidé okolo tohoto mnohokrát navštíveného tématu.
Česíku,ty uražený purytáne. Není to koncovka nýbrž celý výfuk a máme k němu určitý vztah. Před pár lety hřměl z auta, které né vlastní vinou rozsekal jeden mladežník z naší osvícené rodiny. Je asi jediné co zbylo a čest jeho památce. Na STEJKA jsme ho dali rádi a asi bychom ho tam dali zas. Je to skvělé,že nějaký Česík ještě před pár dny měl nějaké iluze o tolik nepochopených lumpech,co plivou na okřídlený šíp. Promiň,je nám hanba. Teď z jiného soudku.
Milý Tomíku,poslali jsme ti pár fotek. Nereagoval jsi,tak se to možná nepovedlo. Motor má číslo AT9161,dále jsme objevili kompletní chassis na sedana. Dále ti dáme za skvělou spolupráci Seznam náhradních dílů na 1202 a kompletní doklady na 1202 sanitu. Zbytek uvidíte na živo.
Drazí rozkošníci,co říci závěrem. V Brně na tuningovém srazu jsme byli z komerčních důvodů,bramboráky byli mastné,fronta na záchody dlouhá. Co naplat takový je život,takto se přichází o iluze,takto se lze rozhořčit a do světa vypouštět svůj subjektivní názor. My si o ledasčem myslíme svoje mlčíme i platinu.
Krasné jaro, hoši,mnoho zdaru vaším strojům,pevné nervy krutoři.
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 11:03 pm    Předmět: Citovat

Bože co to pořád máš s těmi "rádoby" poeticko-zábavnímy" odpověďmi. Rolling Eyes Shocked
Uražený a ješitný jakmile se jim někdo na tu jejich stříbrnou nádheru jen špatným okem podívá. Každej s jiným názorem je ihned pokřtěn nějakou hooodně moc zajímavou sarkastickou poznámkou, ale aspoň je vidět, že ti na našich názorech asi hodně sejde, když tu téměř promptně odpovíš na jakoukouliv odpověd Idea .. Zbytek textu umazán. Bu.
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:27 am    Předmět: Citovat

Proč ? Od toho se tohle fórum jmenuje DISKUSNÍ, aby mohl mít každej jinej názor. Kdyby tady byla povolená jen POZITIVNÍ KONSTRUKTIVNÍ KRITIKA, tak se sice hodně přiblížíme inkriminované době, ale nebude to pak k ničemu, že Laughing

Já za sebe jen znova říkám - mě osobně se sice stříbrný serscheň taky nijak zvlášť nelíbí, ale je to absolutně na jeho tvůrcích. Chtěli takové auto - mají ho a hlavně , mají ho rádi. Tak proč ne. Na jejich obranu bych si dovolil jenom poznamenat, že jsem si nevšiml, že by se kdekoliv v rámci tohoto fóra někomu "otřeli" o auto - že by poplivali něčí renovaci, atd. Uznávají naše snažení, tudíž já uznávám i jejich. Prostě žít a nechat žít Smile

Nemám pravdu, přecedo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:40 am    Předmět: Citovat

Já k tomu mlčím. Několikrát jsem byl napaden ač mlčím, ale mlčím stále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:43 am    Předmět: Citovat

a máš pravdu, přecedo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

Mě nejde o to že sem přispívají.. ok jejich věc, mě de o to jakym stylem Sad Víš jak, takovym až urážejícím Laughing Smile
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Moc to chlapy řešíte.Jestli vás urážejí jejich řeči, tak stejně můžou urážet vaše řeči je.Je to zoboustraný a zbytečný.Buďte rádi, že ho zachránili, a že jim dělá radost a je to.Toť ,můj názor.Každej at dělá podle svýho gusta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

Já bych to jako 100. příspěvek uzavřel krátkou inzertně-poetickou bázní, která mě napadla dnes ráno na ajnclíku :

Ke snahám o rychlou jízdu,
je mé auto imunní.
Proto hledám nákou pizdu,
která mi ho vytuní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Laughing

Buráku.. to byl můj názor. Ale jak myslíš Smile
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
česik



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

to Nukleart: Vždyť já už mlčim , já jen že..... ale nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Drazí hoši.
Zdravíme vás v dokonalé úctě. Pár veselých slov úvodem. Nikdy jsme neřešili vaše poznámky na váš subjektivní názor. Vždy jsme se snažili vám objasnit proč je koncovka,předsunutý nárazník,blinkry,zrcátka takový nebo makový. Je nám jasné,že nás někteří nepochopíte,nikdo vás nenutí.Plný respekt. Někomu se možná naše cítění designu líbí,vskutku. Zájemcům dáme kontakt na reklamní oddělení Red Bullu,Hof u Salzburku. Mají eminentní zájem o Steaka a co víc,rýsuje se zakázka na 1202 double cab PICK UP. Alegorický vůz,pěkná fuška. Případné komentáře s vámi vyřídí kompetentní hlava z reklamního. Mimochodem někde u Skutče je čtyřdveřová drezína v nálezu a ty dveře by nám bodly.
Zdvořile se omlouváme Předsedovi,klaníme se a smekáme.
Teď k naivnímu poetismu. Asi vás štveme s naším stylem vyjadřování. Někteří se pobaví nad vtipem a nadsázkou,jiní s námi bojují. "Nemůžeš mít samé přátelé"říkaval tatínek. Budu to říkat svému synovi,něco na tom bude. Teď k poeticko-inzertní vložce. Pokud potřebuješ něco natunit,chlapče,máme plno ale můžeme ti pomoct. Děláme jen v modré a matné stříbrné, vše je řešitelné.Malý veršík závěrem.
Tuning nebo designová vize,
to je skoro volný.
Demokracie známá z televize,
světák bude svolný.

Jak může studovaná hlava
imunní auto tuningovat?
Diagnoza jasná-
to nemůže zafungovat.

Sprosté slovo hyzdí poezii,
je drsné moc moc.
To Mácha,Seifert nikdá nezažijí!
Dobrou dobrou noc.
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Taky se přidám s Nedělní chvilkou poezie, bo ty tlaky v téhle diskuzi jsou hrozný:

NA OJETÉM TRAKAŘI
JELI ČTYŘI TLAKAŘI

PRVNÍ Z NICH MÁ SILNÝ TLAK
DRUHÝ Z NICH MÁ SILNÝ TLAK
TŘETÍ Z NICH MÁ SILNÝ TLAK
A TEN ČTVRTÝ ???? TAKY TAK !!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com