Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mnělník
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

No tak především Pluto je český. U nás se moc neujaly ani holící strojky na klíček...

Jinak ale to teda bylo vážně nějaký divný Pluto. Nebyla to spíš kreklá betaverze vyráběná pro export do NSZ pod názvem Muto ? Pluto totiž standardně napájení z 12V mělo - jako všechny televizky vycházející z typu Satelit.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Já žil vždycky v dojmu, že pluto mělo jen 220, ale merkur měl 12 a 220.
Ovšem pan Google mě vyvedl z omylu:
http://www.oldradio.cz/ts4159.htm
V tom případě se omlouvám za všechny své bludné příspěvky. Bejval bych se byl schopen i hádat za své přesvědčení Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Bóže, jakoby o něco šlo. Kdybych se v nich kdysi nevrtal, tak bych taky houby věděl. Dělal jsem tehdá v osmaosmdesátým takovej odboj proti komoušům - ve škole jsem z těchdle televizí kradl zvukový moduly Shocked

Ty televize tam byly jako monitory k péemdéčkům a téeneskám a zvuk u nich tedy jaksi nebyl potřeba. Díky promyšlený konstrukci jsi moh vytáhnout zvukovej modul - televize vokazovala dál a tys měl rázem skvělej zesilovač na kytaru s tehdá ohromujícím výkonem 5W, ke kterýmu stačilo přidat jen napájení, reprák a konektor Cool
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:45 pm    Předmět: Citovat

Jenže neumíš hrát na kytaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

K čemu by mě to bylo ?

Já to jen dával do dřevotřískovejch bedýnek, který dělal Matula, co se učil na truhlářa a pak jsme to dávali Vacátkovi, takovýmu jihlavskýmu vexlákovi, co se po revoluci dal na víru, zcvokl se a skočil pod vlak. Ten nám to tehdá měnil kus za kus za digitálky LEVIS s osmi melodiema a ty sme pak prodávali spolužákům (jedny sem dokonce prodal profesorovi co učil počítače - z toho sem měl úplně největší radost) po čtyřech kilech. Co jsem neprochlastal (vzhledem k tomu, že jedenáctka ježek stála 3,20 Kčs a ze tří kousků už jsem se motal , tak jsem toho opravdu tolik neprochlastal), sem si dával do strožoku a 14. listopadu 1989 sem si pak koupil v elektře za 8600 Kč mikropočítač (na krabici bylo napsaný Personal Computer) ATARI 130XE s příslušenstvím.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

modul s MBA810DS, mám doma ještě účtenky za tyhle šváby , najdřív stály 29Kčs pak je zlevnily na 12,50Kčs zlevnily to sódruzy v roce 1986, můj první zesilovač tohoto typu jsem vyřezal z plošáku z MGF B700 z výprodeje z prodejny v Martinský to byly časy Kozy Kozy Kozy ANNAH a prodal ve škatuli se zdrojem za 800Kčs, ale nejvíc jsem vydělal na studijích za montáž tyristorových cyklovačů stěračů do užovek a emek 1ks 250Kčs udělal jsem jich snad 200ks ze šuplíkovejch součástek dokonce jsem jich 6 prodal i s ručně psaným návodem na montáž na památné burze "černá louka" v Ostravě Idea a byl to po regulátoru dobíjení druhý nejsložítější obvod ve vozidle, pokud nepočítám teslu Spider či 2110B
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 9:33 pm    Předmět: Citovat

Jóóó... Wink

Tohle byla jedna z mála pozitivních stránek bolešvika - člověk musel zapojit pracky, pokavad něco chtěl. Teď už sme strašně zpičusovatěli. Proč by člověk něco stavěl, když si to může koupit za pětikilo na aukru, nebo za tři kila na ýbeji ?

Kua, hoše, vemte si to. Když byly mým snem číslicový hodiny s dvaceti integráčema TTL řady MH 74.. a digitronama - kdyby mi někdo řek, že za čtvrt století budou v autech škatulky co tě samy lidským hlasem dovedou vod baráku k baráku, tak se budu smát jak čínskej bůh srandy... Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 10:55 pm    Předmět: Citovat

Taky na Krysočině tenkrát neutíkaly z klecí americký masožrafky.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

No, nakonec jsem všechny staré TV nevyhodil, zůstal mi tam kromě Minitesly ještě 4104 U Myslbek, ale ten ty určitě "nemáš" Laughing
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com