Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Podpora pisálkům

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:11 pm    Předmět: Podpora pisálkům Citovat

Abych se přiznal, nejsem absolutně příznivce výjimek. Když bída, tak pěkně na všechny ! Cool

Ale přece jen jsem podepsal petici protiva vyššímu DPH u knih. Hlavně kvůliva takovejm těm okrajovejm žánrům jako jsou knížky o troskách, štejsnách a drabantech. Je pravda to co píšou. Stávající knihy moc nezdražej, o to se konkurence postará. Ale plno novejch co by mohly tak nevyjdou. A to by sice u některejch titulů bylo jen dobře, ale u jinejch zase docela škoda.

Tak se omlouvám za offtopic - doufám, že tohle nebude bráno jako "politický" příspěvek a kdo to vidí podobně jak já, může se přidat během zhruba dvacíti vteřin i přes internet :

http://sckn.cz/index.php?p=vyzva#formular
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

No já si o tom myslim svý, ale budiž, nechám to tu. Flamewar rozpoutávat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com