Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MOTORTECHNA jaro 2007

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 11:46 am    Předmět: MOTORTECHNA jaro 2007 Citovat

Příští týden je teda tradiční brněnská burza a byl vyjeven plán, že by se spřátelení verbální veteránisté mohli při té příležitosti setkat, a to tím způsobem, že sraz by byl ráno na burze, poté až do oběda tradiční hnětení, tetání a komutání, následně nějaký malý obídek, pak obhlídka různých krutoverglů atd. (fiat spider, brůk...), popřípadě i návštěva nějaké té pamětihodnosti, v pozdnějších odpoledních hodinách pak započnutí litíčka, po jeho ukončení přesun do spacích prostor (zajistí Czerwiwey), ráno v neděli pozvolný neorganizovaný výsmah.

Kdo by se připojil, ať dá vědět, jen aby se třeba mohly stanovit ubytovací kapacity a podobně, jakože.

Hlavně, hlavně hoši NETETEJTE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

Nedala by se po obědě (jakože po 12.00) domluvit návštěva technického muzea Brna - myslím samozřejmě tu část s tramvajema a spol. ??????
Já teda musím tak ve 2 frčet na Prágl, ale to muzeum by mě asi trochu zdrželo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 6:34 am    Předmět: Citovat

To jsi na špatnejch stránkách. Zaměstnanci líbají lemroucha někomu jinýmu...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 5:04 am    Předmět: Citovat

Základna:21.4-22.4 bude v Brně DOD v TMB sekce Ab, Tr, přívěsy, spec. vozidla. Budou představeny nějaké nové exponáty a 21.4. bude v Líšni´prohlídka i s odb. výkladem, těžko říci, zda-li to bude i 22.4..

Jinak je to dos velmi pravděpodobně poslední možnost vidět první prototyp 22TrG ještě v Brně.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 5:45 am    Předmět: Citovat

No jo... Když von Základna potřebuje zhruba tak ve dvě po obědě vysmahnout směrem na Prágl. Kvůli muzeu by se sice možná chvilku zdržel, ale myslím si, že čtrnáct dnů asi ne... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 5:57 am    Předmět: Citovat

Kdyby chtěl někdo vidět někoho jen tak v průběhu burzy, tak v 11,00 se u stánků u pavilonu Z sejdou příznivci vozů Škoda s motorem vepředu a listovým perem pod ním*) jen tak na kus buřta, řeči a eventuání pivko pro nemotorné.
*)... i před ním a eventoilně zkrouceným, zktrátka známí z netu okolo Spartaků, jichž jako čistokrevných je málo. = Je mne málo Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

Evidentně je potřeba rozlousknout záludný Voříšek ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sysel



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Já jako již tradičně na 11:00 k tomu stánku dorazím, Spartaka nemaje - za to nemotornej nejspíš na dvě pivka Laughing Laughing
_________________
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 7:30 am    Předmět: Citovat

Chtěl jsem se zeptat, jestli budou na burze Hanušák, Zdenda nebo Ťunťa?Máme s nima nějaký kšefty a resty, tak že bysme to spláchli.Nebo jestli by byl někdo kdo je s nima více v kontaktu a bude tam, ochotnej a vyřídil by to s náma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com