Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

interiér v Octavii

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:01 am    Předmět: interiér v Octavii Citovat

Neví někdo, jaké byly druhy interiéru v Octavii?Sháním už dýl interiér do octavie.Mám model ´62 super.Vnitřek má černej tapec, hnědý sedačky z takovýho plastu a přední sedadla jsou dělený.Volant je černej...
Jaký se do octavií dělaly barevný kombinace a od jakýho roku a co se v interiéru měnilo?Nic jsem o tomhle nenašel.
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:08 pm    Předmět: Citovat

v octavii model ´62 (model ´61) byl interier (vpředu lavice) v kombinaci světlé koženky s černou bíle, žlutě nebo tm. červeně prošívanou hadrou, případbě (většinou u export. verzí) světlé koženky v kombinaci se šedou, bíle prošívanou hadrou - záleží na původní barvě kastle .... strop bílá koženka, volant, polubka bílý, řazení pod volantem (plech nad palubkou v barvě auta)

u mod. ´63 se změnilo př. sedadlo ve dvě samostatné sedadla mají jiný vzor hadry (už pouze černá nebo modrá bíle prošívaná hadra) a jiný tvar koženkové části (stejně jako výplně dveří a boků), plech nad palubkou potažený koženkou, spodní líc palubky orámovaný gumovým profilem, palubka i volant bílá

u mod. ´65 (jenom combi) opět nové vzory a barvy čalounění, palubka šedá, volan černý, řazení na podlaze atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:27 pm    Předmět: Citovat

interier octávky super modelu 61´může vypadat třeba takhle, resp.akorát tapecíra, volant na tomhle autě už byl měněný a sedačka má potah a jít to fotit do auta se mi opravdu nechce Rolling Eyes

no a řazení je taky předělaný tak jak na to koukám tak jsem sem nedal moc vzorovou fotku
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:30 am    Předmět: Citovat

a model ´63 měl dělený sedačky a černej volant?
Jo a jak je to s koberečkama?Jsou položený na plechu jako na podlaze anebo pod tím jsou nějaký potahy, jako třeba v moderních autech?Já mám v autě totiž úplně holou podlahu bez ničeho.Hlavně, že mám předělanou ručku na podlahu.To mě dokáže naštvat Evil or Very Mad .Ručku sháním už kdovíjak dlouho a furt nic.Jinak, je problém tu ručku předělan zpátky?A co ta ručka musí mít?To je jen držák a lanka nebo co všechno to má mít?
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:06 am    Předmět: Citovat

držadlo, lano a vlevo v motoru vedle nasávacího trychtýře kladku. Jinak pod kobercema(gumama) má bejt taková lisovaná cupanina asi 2 cm vysoká, ale mužeš jí nahradit jinym izolačnim matřošem (filc třeba) Blbý je, že se to nasákává, takže to chce občas nechat vyschnout.

Černej volant měly až kombíky a STW, nemýlím-li se
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 12:02 pm    Předmět: Citovat

Ručku do oktávky ? Něco bych doma beztak našel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:09 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Ručku do oktávky ? Něco bych doma beztak našel...


no, tak v tom případě dám rovnou můj e-mail, kdyby měl někdo něco, co by mě chtěl prodat, tak mi může napsat a domluvíme se.Jinak sháním teda interier Octavie ´61, já mám vnitřek ´63....ale třeba je to nějakej hodně cenej mezityp či prototyp, kterej bych eventuélně prodal za těžký prachy Laughing (joke).......

tady je můj e-mail:hajek_jiri@centrum.cz
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 4:09 pm    Předmět: Citovat

Jirko ,kdybys něco naznačil ,když jsme si mejlovali,že potřebuješ ručku,tak už jí za tu dobu máš doma. Já jí mám určitě taky.A neukvapuj se s tím nakupováním a koukej na ceny. Dej tomu čas.Tady ti každej kdo něco má a nutně to nepotřebuje rád za "těžký prachy "nechá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 5:25 pm    Předmět: Citovat

bobi-h napsal:
Jirko ,kdybys něco naznačil ,když jsme si mejlovali,že potřebuješ ručku,tak už jí za tu dobu máš doma. Já jí mám určitě taky.A neukvapuj se s tím nakupováním a koukej na ceny. Dej tomu čas.Tady ti každej kdo něco má a nutně to nepotřebuje rád za "těžký prachy "nechá.


jo, myslím, že jsem psal, že potřebuju ručku.Se seznamem.cz jsem skončil....Kolikrát mi ani nedošli zprávy nebo jsem je nemohl odeslat a zase se mi ztrácely,ale to je už jedno....Byly s tím jen problémy...Teď používám výhradně můj starej mejl na centrumu.Jestli ještě máte tu ručku, tak klidně napište Wink .My jsme se domlouvali na těch sedačkách.
Jinak s tou cenou to je pravda.Mám teď dost kontaktů a vybírám.Už jsem taky dost odmítl, mám na mysli chromy, gumy, těsnění atd., protože nechcu vzít hned první nabídku.Někteří lidi totiž na tom chcou jen vydělat a pro mě jakožto studenta není možný vyhazovat prachy oknem.
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 6:16 pm    Předmět: Citovat

Kdežto my, těžce pracující inteligence, my si to dovolit můžeme ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

a to je správnej přístup, bo prachy kazej člověka.....
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klocak



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Nom, jsou chvíle, kdy by jsem se klidně nechal zakzit Laughing
_________________
Spartaka a Simcu, pak s Burákem dýmku !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Taky znám jednoho,kerej dycky říkal,že to platit nemůže,protože je chudej student, ale i když teď robí hromady peněz,stejně se nezměnil.
O tom to totiž vůbec není, když prostě chceš něco kvalitního na dobrý auto,který opravdu děláš, tak to holt něco stojí, takovej je život a je úplně jedno, jestli je někdo důchodec nebo student. A když se něco dává za hubičku, tak je dobré vědět komu a na co - spousta lidí jen nasyslí a pak dělá drahoty .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Základna napsal:
Taky znám jednoho,kerej dycky říkal,že to platit nemůže,protože je chudej student, ale i když teď robí hromady peněz,stejně se nezměnil.
O tom to totiž vůbec není, když prostě chceš něco kvalitního na dobrý auto,který opravdu děláš, tak to holt něco stojí, takovej je život a je úplně jedno, jestli je někdo důchodec nebo student. A když se něco dává za hubičku, tak je dobré vědět komu a na co - spousta lidí jen nasyslí a pak dělá drahoty .....


to se fakt neboj.Peněz na rozhazování nemám,ale vím, že všechno stojí prachy, ale když na to nemám, tak to nekoupím.Stejně tak zase nic nechci zadarmo....
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Když už jsme u těch interiérů, neválí se doma někomu přední tapecíra na Octavii model 63 ? Světlá koženka v kombinaci s látkou - dělí to hliníková lišta vyvedená obloukem směrem k větračce ? Může to bejt v jakýmkoliv stavu. Za jakoukoliv odpověď dík předem, Myšák.
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com