Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1203] 1.9D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Evropské aukční servery veteránů jsou imho plné trotlů, kteří jsou ochotní vypláznout půl mega za tuctovou felicii, to pro mě není žádné měřítko. Tím ovšem nechci zpochybňovat, že každá troska je morm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Předsedo, to se na mě nezlob, ale to je vidět, že si vživotě na nějaké takové stránce nebyl. pů mega zta feldu ti nikdo v evropě nedá!! Tam jsou za půl mega opravdu jiné vozy! Nesmíš koukat na ceny u nás a v blézkém okolí, ty jsou naprosto nesmyslné. 17t liber tam koupíš RR 25/20HP v původním stavu a laku. no stačí se podívat co tam běhá za auta... Náš trh s veteránama je naprosto deformovaný a jen blázen by tu kupoval opravdu zajmavé auto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Kozzle, jestli jsis nevšiml, tak mluvíme o vzácnosti mezi 1203.

Vzhledem k zaměření tohohle fóra je snad celkem jasný, co se tu dá považovat za vzácný. Každý ví jak to s tou vzácností je doopravdy, každý by chtěl ale mít něco trochu extra... viz Koudelkova sanita, tenhle a Davidův jezevčík a podobně.

Že to je tuctovej krumpl víme, že jsou mnohem vzácnější auta víme taky, ale uznej - tohle není o předhánění se kdo má vzácnější nebo dražší kus, tohle je o nadšení skupiny lidí. Tvoje 1201 jsou to stejné. Pochybuju že to děláš pro prachy, máš v určitém měřítku vzácný auto, děláš to prostě proto že tě to baví...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

Dyť joo, majitel ppředválečného 8mi válcového mergla taky bude koukat skrz prsty na moje 1200 a 1201. Já je přesto miluju a nikdy bych je neprodal. Ale já zase si moc dobře uvědomuju, že jako veterán je to na hraně. Mám i Tudora, a tam bych řekl je taková zajímavá hranice veteránů. Vím, že mě za to spousta lidí nem rádo, ale pro mě 1203 veterán nikdy nebyla a nebude, ať je to pohřebák nebo dlouhá odtahovka. Je to MORM a navíc ukrutně novej Sad Uznávám však, že některé kousky mohou být velmi zajímavé Smile Mě třeba nadchla ta bleděmodrá 1203 Československé televize tuhle v Hradci. To se mi líbilo ( ale stejně bych to nechtěl). Průšvih je, že 99,9% 1203 jsou tsrašný vraky a v tomhle stavu mě to auto vyloženě irituje Sad Sice o tom všichni básněj, jaký je to žůžo a co já vím co ještě, ale zatím sem na srazu pořádně udělanou první 1203 v nějaké zajímavé úpravě neviděl. Je to hodně taky proto, že lidi co s 1203 jezdí, nemají v současné době třeba 300t aby je vrazili do renovace ( kdybych je měl, tak teda rozhodně nebudu dělat 1203, že jo..) A tak jezdí s těma vrakama, který už by dávno neměly mít ani technickou. Takže beru to, že to někdo má jako přepravní prostředek, protože na normální auto nemá, a na renovaci taky ne, ale proboha ať se to necpe, že je to jako veterán, když tomu hnije podlaha všema směrama... Rolling Eyes

A navíc tohle není fórum o 1203, ale o 1101 - 1203 Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Už jste se vyblili? Sad Naštěstí, fakt naštěstí neni veterán jen to, podle někoho, ale podle FIVA a tim se já řídím. howgh

A druhak, jsem dost fanda do motorsportu a mít jezhevčíka a na zádech RS je orgasmus.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:39 pm    Předmět: Citovat

A pro mě má historickou hodnotu i něco, co má plastovou půlku kastle, pochází to z osmdesátých let, a nasekalo se toho 1.7 milionu. Ale u nás to prostě nejde sehnat. Ale tomu vy nemůžete rozumět. 1203ka je morm, ale těch fabrickejch jezevčíků je pár, a proto je to morm VZÁCNEJ. Howgh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Borin



Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 21
Bydliště: kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Jenže my vím, že Borin má prodlouženou odtahovku Wink
Neboj, jen mě zajímalo, jak to vypadá...do odtahovky příjde 1500 Wink
_________________
Škoda 1203 1971 "Jezevec" (speciální odtahový automobil) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com