Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Flamewar TAZ (a další) - konkurenceschopnost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Na denní ježdění? za 250 kolíků? "Novýho" ocelota?? jestli se v tom chlapci chcete zabít...?! Já vám jen přeju aby se Vám v tom autě nikdy nestala nějaká krizová situace. Já kdykoli jedu se sedanem tak se modlim, aby do mě nikdo nešťouchl. A těch 3t km za rok mi s tim fakt stačí. Na to se mám moc rád, abbych za čtvrt mega jezdil v takovém střepu... bbrr.. Confused
http://www.youtube.com/watch?v=xItl5NMeqOU
a to si vemte, že ta amerika je nějaké auto, a pohled dovnitř jak se tam mačká figurína o tu přístrojovku???... no fuj Idea
případně to nemá daleko k tomuto... a ještě za to vyhodit čtvrt mega???..
http://www.youtube.com/watch?v=Ukq-UUQAcZs&feature=related Cool
a nebo takhle skončit v 48km/hod?
http://www.youtube.com/watch?v=-oJgBcjdqNc&feature=related
Laughing
tááky peknej ocelot Very Happy, kdo z Vás to meje? Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=uVqirbokfOQ Rolling Eyes Embarassed


Naposledy upravil kozzel dne pá červenec 30, 2010 7:06 pm, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Ja som sa nepýtal, že za koľko, ani či nového, alebo starého a už vôbec nie koľko najazdíš ročne km v sedane. Ja som sa pýtal ktorý z tých dvoch titulov sa mi podľa Teba viac hodí, alebo či oba. Veď si dobre vedel, že si ho objednávam tiež - písal som Ti to v maily.
Takže?... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

To nevím, že ho objednáváš taky. Já sem to napsal jasně! Já bych za to prachy nikdy nedal pač je to mrdka, a můj názor je ten, že koupit si to navíc nové!!! může jedině vůl, nebo technický analfabet Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

A to si Kozzle predstav, ze sem s tim loni najezdil cca 50 000km a kazdej den Praha - Karlovy vary a zpet a jezdili sme i v 6 lidech. K tem vyse zminovanym osobam bych jeste pripsal Standu Zapadla a ing Blazka. PS: Nebejt mrdky, tak by ses nikdy nenarodil.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.


Naposledy upravil AlvA dne pá červenec 30, 2010 7:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

To máte štěstí, že ste to nikam neprdli, a nebo že to nikdo neprdnul do vás. Kkdyž vidim jak se dneska jezdí, tak bych se bál.. Surprised To už jen dalšch 50 a můžeš dělat generálku motoru ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

kozzel napsal:
To nevím, že ho objednáváš taky. Wink

Vieš veľmi presne, že si ho objednávam. Na ten mail, kde som to spomínal si mi odpovedal Sun, 18 Apr 2010 19:20:32 toto: "Ty kupuješ od Jirouše nové auto? To bych si docela rozmyslel Very Happy"
Alebo máš papier na sklerózu Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

To si fakt nepamatuju, mejlu je moc a nemůžu udržet všechny informace, zvláště když sem tu dobu psal diplomku. A stejně je to jedno jestli si to řikal nebo ne Very Happy
Klucíí já vám to přeju děsně moc! jezděte a blbněte, ale prostě ta bezpečnost, ta mě děsi Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
Ne, na Tebe a Alvu jakož majitele "nových" Ocelotů (ano, ty až za měsíc), se hodí spíše jiné onzačení, které pro vás používá i pan Továrník:

Pacient


Karle, mňa "pan továrník" o moc častejšie pomenúva úplne iným výrazom... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:25 pm    Předmět: Citovat

Kozzle, tebe furt děsí ta bezpečnost, ale přesto do toho svýho sedana sedneš a na silnici vyjedeš. A jestli je to 3000 nebo 30 000 ročně nehraje moc roli. Kdo se bojí, nesmí s veteránem na silnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

kozzel napsal:
jezděte a blbněte, ale prostě ta bezpečnost, ta mě děsi Sad Sad

Kozzlíku, predpokladám, že si videl niekedy otvorenú kapotu na takom Tranzite, Boxere či Transportéri - nemýlim sa, však? Ja neviem ako Ty, ale toto ja za "deformačnú zónu" rozhodne nepovažujem. A suma sumárov je tam toho miesta na deformáciu v 1203 ešte viac, ako v spomínaných autách. Mediaálne prezentované "hviezdičky" ma nechávajú chladným. Poznám sanitkára, ktorý narazil s VW v 40km/h do zvodidiel a dnes už jazdiť nemôže. Videl som ako dopadla nehoda (tuším) štvorhviezdičkového EVA, ktoré máme služobne v práci, ako sa mali nafúknuť airbagy a ako sa nenafúkli, ako dopadli jeho hliníkové plechy... A na druhej strane som videl (a rozoberal) 1203 po nehode na križovatke mimo obec, kde do nej zozadu napálil jeden kamión a strčil ju pod druhý, ktorý šiel zľava rýchlosťou cez 60km/h. Ako to dopadlo sa môžeš spýtať vodiča - jazdí v DSS Žakarovce dodnes...
To sa proste nedá takto paušálne povedať. To by sme potom mohli sedieť doma na prdeli - aby nás nič nezrazilo. A ona sa náhodou zatrasie Zem a zabije nás luster, či uvoľnený obraz... Asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Aby se nazapomělo, tak původní téma je "akost 1203" Smile


_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

To sem nedavej takovyhle veci, uz vidim, jak to Posim chce po Romanovi.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Podle polskiej wiedomosći, nema troska kompletnosći...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Jasny, kdo chce psa bít... Hele jako srovnávat bezpečnost trosky amoderního auta může jedině vůl...
To už sme zase u toho samého, jak dědáček dělá perfektní generálky motorů za 8t.. nakonec skoncí stejně u mě...
S touhle debatou nechci už nic mít...
v 60ti z boku do 1203 kamión a pán jezdí dodnes... a tu o třech prasátkách znáte??
v 60ti zboku naklaďakem bys měl co dělat to rozdejchat se 7movym baworem... Mad http://www.youtube.com/watch?v=AYdp_MzHo_g
konec!


Naposledy upravil kozzel dne pá červenec 30, 2010 7:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

Hura.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com