Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spotřeba Vašich miláčků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte Sedana,Š 1200,1202,Spartaka,Felici,nebo Octavii v denním provozu?
Ano,je to úplně normální.
23%
 23%  [ 6 ]
Ano,ale jen v létě.
15%
 15%  [ 4 ]
Spíše ne.
34%
 34%  [ 9 ]
V žádném případě.
26%
 26%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

Andrew napsal:
dvk napsal:
Tomáš M.: Jojojo, můžu jen potvrdit - na výletě v 8 lidech ve složení Š 120 a Octavia Combi mi kamoš na rovině vždycky ujel (5tikvalt), ale v prvním kopci jsem ho zaručeně dojel a předjel.

AlvA: Taky bych rád něco o tom, jak běhá 15ka v kombiku, anžto o vestavbě výhledově uvažuju.


S tím předjížděním stodvacítek do kopce s Octávií combi to myslíte vážně Shocked

No jistě.Nevim jestli to tam někdo znáte,ale když se jede ze Stříbra(u Tachova) na Plzeň,tak se přímo ze Stříbra vyjíždí do krpálu.Je tam stoupací dvouproud a onehdá,je tomu už pár let,jsme ve čtřech lidech utáhli stodvácu a ještě ke všemu to bylo do zatáčky a jeli jsme po vnější Smile .Dokonce ve 120ce byli jen tři,ale čuměli nejmíň jako čtyři Wink
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Ja sem onehda stejsnem, kdyz sem tam mel este 12 motor 120 ujel na dalnici a pak sem na nej musel cekat u benzinky a kdyz prijel tak votevrel v zadu kufr a lil do toho vodu. Ale je mozny, ze tam mel nakou zavadu, protoze mel jednak motor v kufru a este k tomu makrivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
...mel jednak motor v kufru a este k tomu makrivo.

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mltchoch



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 347
Bydliště: Praha-BZR-vokrys Beroun

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 10:00 am    Předmět: BZR Citovat

jasne mame karky v dennim uziti krome par prosolenejch mesicu,kdy to mame namutly v hnetostodulkach.....
Co se tyce spotreby nejak sme to nezkoumali a le troufnu si rict bajwočko 7 litriku.MUT
_________________
BZR-BURANOS AIRES
hnedomormbolstetamutahnidowolšztetlejzmutlej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hanusak



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Uhlířské Janovice

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:23 pm    Předmět: Cukání spojky Citovat

Vlétě jsem byl na seřízení geometrie. A když jsem najížděl a sjížděl z rampy, tak mi pak ten starej servismen povídá, " chtělo y to vyměnit silentbloky pod motorem. Budou asik v prdeli, poáž ti to při rozjezdu cuká jak sviňa co? " snažil jsem se mu vnutit teorii o rozeštelovaný spojce a on říkal, že to spojka sice dělá, ale že to stejně nepomůže, že budu muset vyměnit ty silentbloky. Nechtělo se mi tomu moc věřit, ale zkusil jsem to. oba jsem je měl v prdeli. Jeden dokonce úplně rozpadlej. A světe div se, od tý doby mám pokoj !! Teď už to sem tam cukne asi jenom kvůli tý rozeštelovaný spojce, ale jinak paráda, jako jiný auto !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com