Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hradec 2010

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 9:59 pm    Předmět: Hradec 2010 Citovat

Hradec byl letos super, jako vždy. Účast přes 150 aut.Počasí sice za začátku nicmoc, ale pak se vyčasilo a bylo super, takže jsem zustal do neděle. Závod byl bezva, až na malou kaňku, kdy jsme s Hanušákem a Pannym jako jedna ze dvou posádek dosáhly nevyššího počtu bodů, ovšem jakožto posádka vozidla, které nemá šasi, jsme nebyli zahrnuti do výsledkové listiny (Což nám mohli ale říct před startem Crying or Very sad ) Aspoň máme diplom. No, Ině asi odešel hlavní brzdovej válec, bo předek brzdí až při 4 sešlápnutí. Takže jsem velice efektně brzdil smykem zadních kol, od kterých se kouřilo na jedné z nejfrekventovanějších hradeckých křižovatek, kdy sice na zelenou, ale zprava jela RZ na majácích. Tak jsme se pozdravili, jel jsem dál. Hned na začátku dálnice jsme dobře pokecali s posádkou poicejního R36 Passata. Líbily se jim naše auta, ani nekomentovali majáky na Ině. Lepší byla posádka jiněho Passata na D5, kdy nás svedli s Chvojou z dálnice, aby posleze zjistili, že známky máme, jenže v rohu panoramatického okna, tekže zepředu neviditelné. Dále je mrtev karbec, kdy na dotažený vzdušník vesele brumlá a spootřeba někde kolem 13l Mad a v neposlední řadě, stále víceméně nestartujeme. Mám tam teď starter od Ritchieho (ten nezkoušený) a startuje to fakt jen občas. (ten zkoušený jen cvakal, abch později zjistil, že byla k.o. baterie) Ovšem mám intenzivní pocit, že to neni jen starterem a je tam někde přechoďák. Kabel mám novej, tak ho tam dám a uvidíme. Ale jo, jinak mraky známmejch, sranda, super sraz.

http://pimpabu.rajce.idnes.cz/Hradec_2010/
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ten starter mě mrzí ale ten červený normálně fachal.
Jinak pěknej sraz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

Hale nemusí, já mám pocit, že to bude fakt jinde. 4 startery nemužou mít v prdeli cívky, to je divný
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:22 pm    Předmět: Citovat

je na tom bateriák ?

1 zkus startovací kabel (myslím opravdu startovací) na - baterie a kostru motoru pokud to bude fachčit jak má tak 2 spojit kostru motoru a kastli , pokud to bude dobrý je to ukostřovacím páskem pokud ne tak 3 spojit baterii a kastli když to bude dobrý tak je to tím zkurveným šroubem pod autem (nebo bateriákem) pokud ne 4 je to jinde
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

Je mi jasný. Teď ja na řadě Simca, ve středu jedu na mezinárodní sraz do Belgie. Ještě musim pár věcí dodělat, nerad bych dopadl jak v pátek, kdy mi po 20 km upadl Předsedou namontovaný alternátor Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 5:50 am    Předmět: Citovat

hale, mam tu starter, kerej sem vyndal z ocelota, kdyz sem tam daval ten rychlobeznej a startoval, kdybys ho chtel, tak se tu vali bez uzitku.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 7:56 am    Předmět: Citovat

Vedu v patrnosti. Ale nejdřív se na to stejně vrhnu příští tejden. Díky
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 8:13 am    Předmět: Citovat

Tak tady jsou i moje fotky, jako vždy největší pozdvižení jak cestou tak na srazu dělal Burák alá sestřička. Laughing
http://sestra6.rajce.net/Hradec_10
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 8:31 am    Předmět: Citovat

Nejhnusnější zdravotní sestra, jakou jsem kdy v životě viděl a to jsem ležel za socíku na Bulovce v nemocnici! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Tak my jsem se Zrzounem dorazili asi zhruba v 18:00. Celých 700 km uběhlo v poklidu, až na menší požár v kastlíku při závodu. Moje fotky najdete tady:
http://tomih.rajce.idnes.cz/Skoda_sraz_Hradec_Kralove_2010/
Jak bylo řečeno sraz byl bomba. Tady je fotka asi největší atrakce srazu:


_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 9:01 am    Předmět: Citovat

Škoda, že je z ní vidět tak málo. Miluju kostičkované flanelky Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com