Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kola na drabanta

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 5:03 am    Předmět: Kola na drabanta Citovat

Mám vyklizenou garáž a jedné co tam zbývá jsou zimáky na drabanta, kdyby někdo chcel. Takže to dávám napřed sekmka+

Omlouvám se, že to není nic na škodovky - ale bohužel ti lidi co mi tu garáž vyklízeli, tam nechali jenom ty kola. Fakt to nechápu. Ukradnou pět orezlejch, zmutlech a nepojízdnejch motorek - a původní fungl-nágl nejetý zimáky s offroudovým vzorkem tam nechají. amatéři.

Klucí delší dobu teď nebudu moc komunikova, protože si zalezu na hadr a pokusím se to v hlavě b¨nějak porovnat a vylízat si ránu, což mi trvá tak tejden. ale kdybyste na cokoli nebo jen podezření narazili, dejte mi echo - kdych telefex jak běžnš¨ě nebral,tak stačí SMS, nebo volejte žabě na 72 3724 199 - ta je na příjmui furt i kdykoliv v noci a nad ránem,dělá jakože noční krankenšvestr

Já si nedělám iluze, ž třeba prasasta kvůliva své tuctovovti někdy někdo dohledá, aůle třeba ta moja expediční žlutka má plno specifickejch znakl, podle ktrejch bych ji poznal jakkoliv přestříkanou.

Kluci dík za podpru (nemyslím tím soustrastný telegramy) a douifám upřímně, že vaše klenoty taková katareze nepotká
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 8:31 am    Předmět: Citovat

Jen - nemáš nějaký popis, co přesně se ztratilo, připadně právě třea nějaký specifický znaky? Na tý žlutý mašině jsem tě viděl před týdnem, ale přiznám se že o motorkách nic nevím a nerozeznám panelku od kejvačky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Jo, jasně - tle je wanted flyer ke stáhnutí, vytisknutí a vytapetování.

Zatím nevím jak postupovat -jestli raději nedělat vůbec humbuk a doufat, že se nějakej celej kus časem objeví někde na Aukru atd. a nebo to rozeslat všude a všem, aby si to ten hajzl pro kterýho to kradli aspoň nemoh jen tak užít. Takže zatím to kdyžtak nikde moc neventilujte, jen sami dávejte pozor po burzech atd. - kdybyste něco z toho náhodou zahlídli. Prasata sou marný - ty vypadaj tak tuctově, že bych je už neska nepoznal ani já. Ale žlutku hranatici poznám i poslepu a má tolik specifik, že je rozeznatelná úplně snadno.

Jo a omloiuvám se za tuhle větev, kdyžtak to přesuňte do života kolem veteránů či tak něco, když už neexistuje větev "ZAPIČENEJ ŽIVOT kolem veteánů"...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že ty móresy nezátáhneš až sem, pak abych nasadil do garáže hladovýho redbula, bo jak se ten prasopes menuje.

Dle mě je tohle buď banda amatérů, bo je to přímo na objednávku. Pač dyž to zgómnu, tak hodnota těch verglů versus trest za čórku jest jaksi v nepoměru. Asi bych to neventiloval vůbec, tohle vlákno smazal úplně, přes SZ informoval všechny a čekal, že se něco z toho objeví v inzerci. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com