Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vojenské výprodeje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

Doktore, ja teda neviem ako je to s armádou v ČR - to je fakt. Ale viem ako to funguje tu a myslím, že v tom moc rozdiel nebude. Tí úradníci totiž nemajú absolútne Exclamation nič iné na práci - platení sú štátom za to, aby z odpredaja vytrieskali čo najviac. Lenže druhá strana ich asi platí lepšie. Nie sú to žiadni chudáci, ktorí chodia domov strhaní od prepracovania.
Ide o princíp. Aj keby šlo len o pár korún, nič to nemení na tom, že na to poukazovať treba, pretože sme si veľmi zvykli tolerovať bordel v republike - všetkého druhu. To je môj názor a preto nechápem, prečo by mal niekto (konkrétne J. Skalický) prechádzať tieto švindle mlčaním Question Question Že sa pravdy nedovolá - to je vec druhá. Ale hovoriť o tom a znepokojovať sa treba, pretože keď to má každý "na saláme", tak to vyzerá práve tak, aká je momentálne realita.
Ak niekoho nechávajú takéto praktiky chladným - prosím. Ale chce niekto "zkruhnúť" preto, že odsudzuje neprávosť, tak to ma už chladným nenechá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 12:19 am    Předmět: Citovat

Ježišmarja, další spravedlivej... Posime, i Ty, takový vzdělaný a slušný chlapec ?

Já bych to už TADY fakt nerozpatlával. Shocked

Máš pravdu, je třeba se proti zvůli úředníků pořádně OZVAT ! J.Skalickému se stalo nějaké bezpráví ? Chtěl snad v nějakém konkrétním případě koupit V3Sku a nějaký zkorumpovaný úředník obešel platnou legislativu a dal přednost "překupníkům" ? Pak je sekce "Nechcuk někdo" na internetovém fóru o vozech Škoda 1101-1203 opravdu ideálním místem na stížnosti Cool

Víš, v tomhle jsou oba národy opravdu stejné - každý nadává na onen imaginární "bordel ve státě", ale nikdo s tím nic sám kromě oněch nadpivních nadávek neudělá. Přitom podat dnes oficiální stížnost, nebo alespoň dotaz je tak jednoduchoučké asi jako napsat něco sem - a nevím jak u vás, ale tady se tím prostě vždycky někdo zabývat bude, tak už je systém nastavenej. Vytočila tě bába na dopravním inspektorátě ? Nechtěla udělat nějakej úřední úkon ? Pokud jednoznačně překročila svoje pravomoce, obrať se na její nadřízené - a já, i když jsem si s úřadama užil až až, tvrdím že se svou stížností uspěješ, bába přinde o prémie, omluví se a ještě Ti udělá do techničáku rtěnkou srdíčkou. A nebo jen odmítla legalizovat něco, co nebylo moc čistý ? Tak běž do hospody a začni nadávat na "úřednickou zvůli"...

Mimochodem, nepochybuju o tom, že žaloba do Štrasburku ve znění "Svině mi neprodali jednu véesku za deset litrů a raději jich prodali tisíc za litr někomu, kdo se zavázal je odebrat všechny najednou, ze dne na den jim uvolnit sklady, odvézt na svoje parkovišťata, převzít na sebe případné ekologické zátěže, společně s tím odebrat i zcela neprodejné ZILy 157 a podobně - čímž okradli český stát minimálně o 9 milionů, neboť 999 mých známých bylo rozhodnuto v ten samý den koupit a odebrat jednu z těch úloženek za desítku" bude okamžitě vyřízena ve tvůj prospěch a český stát bude odsouzen k velké pokutě a ostudě... Rolling Eyes

Moderátoři, vemte prosím adminskou flexu a navařte to třeba do "Života kolem veteránů" - (co víme - tam třeba občas chodí i starej Motejl)...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

No skutečně to je mimo mísu. Takže než to tady admini odstřihnou, tobě Posime díky za podporu, zřejmě jen ty jsi pochopil. Doctore, jestli já jsem spravedlivej, tak ty jsi nebetyčný optimista. Pokud bych si šel stěžovat na patřičná místa, dosáhl bych jedině toho, že bych se stal nepohodlným a tudíž nepotřebným. Zřejmě žiješ v jiné ČR. Pokud by někdo měl potřebu se mnou o tom diskutovat, napište mi SZ.
_________________
1202 stw, ČZ 250/471, BURAN 640 A a další halda harampádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 10:19 pm    Předmět: Citovat

Tos uhod, já ti pošlu SZ, kontráši to zachytěj, mě pošlou do Gulagu a děcka se nedostanou na školu... Ježiši jak vy lidi můžete existovat ? Pak se divme kdo nám vládne (nebo vládnout bude) Razz

P.S. : Že sem si já splet tebe s jékadlem, neznamená, že si musíš plést Posima se sebou. Jemu jsem psal "další spravedlivej"... Laughing

Fakt nic ve zlým - já všechno píšu hlavně v obecný rovině - šlo mi jen o to, že nesnáším tyhle s prominutím debilitární zápecní židokecy (kvůli nim u nás na vesnici nechodím skoro do hospody) typu "Jsou to všechno svině, kradou a normální člověk nic nezmůže". "A zažádal sis ?" "Ne, nezažádal - stejně je to zbytečný"...

Paralela : "1203ky sou neskutečný mrdky, který se nedaj řídit, nebrzdí, nejedou a nic neuvezou". "Už si v tom někdy jel ?" "Ne, nejel - ale umím si to představit".

Tady v melbernu je takovej podivínskej břeťa, co mu je tak 60 a postavil si doma šíleně hnusnou vobludu - jakože motorku z nákýho dvojlitrovýho forda, či co. A šel normálně do jihlavy na magistrát, že to chce přihlásit, tak se mu vysmáli a ještě ho notný kus cesty vyprovodili. Jenže on se nedal. Nastudoval veškerou legislativu, zpracoval dokumentaci, jezdil do prahy do nákýho výzkumáku, na ministerstvo a kdoví jesli i ne za prezidentem, psal žádosti, stížnosti, dotazy - a minulej rok se mu to normálně povedlo - otypovat, schválit, přihlásit. Prostě jak říkává předseda CCK - "Vytčený cíl snižuje únavu".

Končím diskusi, nepatří to sem.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 10:40 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
"1203ky sou neskutečný mrdky, který se nedaj řídit, nebrzdí, nejedou a nic neuvezou". "Už si v tom někdy jel ?" "Ne, nejel - ale umím si to představit".


Jel a představovat si to nechci... ale to auto miluju, je osobité (už tou krumplovitostí), dokonce si troufnu tvrdit, že je v jistém smyslu krásná Embarassed

LeDocteur napsal:
Tady v melbernu je takovej podivínskej břeťa, co mu je tak 60 a postavil si doma šíleně hnusnou vobludu - jakože motorku z nákýho dvojlitrovýho forda, či co. A šel normálně do jihlavy na magistrát, že to chce přihlásit, tak se mu vysmáli a ještě ho notný kus cesty vyprovodili. Jenže on se nedal. Nastudoval veškerou legislativu, zpracoval dokumentaci, jezdil do prahy do nákýho výzkumáku, na ministerstvo a kdoví jesli i ne za prezidentem, psal žádosti, stížnosti, dotazy - a minulej rok se mu to normálně povedlo - otypovat, schválit, přihlásit. Prostě jak říkává předseda CCK - "Vytčený cíl snižuje únavu".


Viz LanTa... třeba Kaipan je seriová přestavba, ale samozřejmě se při splnění podmínek dá přihlásit lecos, ovšem papírování to bude kotel.

Mám osobní zkušenost která potvrzuje, že pokud se na úřad (nebyl to dopravák, ale princip je stejný) pošle stížnost, tak se jí opravdu někdo zabývá, má to podací číslo a jsou povinni se tím zabývat a vyněst o tom nějaké lejstro a to ti doručit jako odpověď.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 11:00 pm    Předmět: Citovat

citace:
j,karel: "Mám osobní zkušenost která potvrzuje, že pokud se na úřad (nebyl to dopravák, ale princip je stejný) pošle stížnost, tak se jí opravdu někdo zabývá, má to podací číslo a jsou povinni se tím zabývat a vyněst o tom nějaké lejstro a to ti doručit jako odpověď."


Coz si ovsem Jan Skalický jako zamestnanec statu ve state dovolit nemuze, pac by ho to mohlo stat misto, a nejen to... Ale i mne nezbyva nez s Janem Skalickym souhlasit, lumpove to jsou a spousty skvelych mormu prislo vnivec, a to nemyslim ventry, tech je porad jako sra*ek, ale T813 Kolosy a podobny krasny stroje, ktery aby clovek dneska skoro pohledal....
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

Už jsme opravdu OT, asi na to RCG dojde...

Chceš T813 8x8? Já vím o jedné na prodej a to se o ně prakticky nezajímám... dost je jich předělaných na Trucktrial, jsou vidět i jako odtahové/vyprošťovací speciály u dálnic, dost je jich jako veteránů. Kdo shání, sežene. Ale je to obluda a nenajde se moc lidí co to nechce živit a skladovat ani jako veterána (viz technicko-taktická data: spotřeba na silnici "80l/100km" v terénu "neomezená").
Představa, jak něčím takovým jedu přes půl republiky na sraz a padne na to celý měsíční rozpočet...

[facka za OT:]
plesk
[konec facky]
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 3:46 am    Předmět: Citovat

Doktore ja mám taký intenzívny pocit, že si nerozumieme. Ja som tu riešil postoj k veci. Teda vidím ľavotu - zaujmem negatívny postoj. Neriešim to, či ho zaujme pri pive, alebo na polícii, súde či v Štrasburgu. Navyše to, že sa o tom kecá pri pive neodsudzujem, naopak je dobre že sa aspoň tam o tom rozpráva. Aj keď to je - pravdaže - málo. Čo vidím ako omnoho nebezpečnejšie je to, keď sa niekto tvári, že všetko je v poriadku, že sa žiaden podvod nedeje a je to tak, ako to má byť. Ešte horšie je, ak niekto chce "ztetnout" kohosi za to, že vidí rozozná a definuje takéto švindle". O tom je tiež sloboda slova, nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 6:06 am    Předmět: Citovat

Proboha, fakt to nechme plavat.

Nikoho konkrétně jsem neztetl (a tebe, který - resp. jeho hlava - máš pro toto fórum přínos větší než stovka doktorů, bych už tuplem nerad). Pokud tak tón mého prvotního příspěvku (který používám obvykle) takovým způsobem vyzněl, tak se všem potenciálně ztetlým omlouvám.

Napsal jsem to PRÁVĚ PROTO, že tady nikdo (opakuju NIKDO), jak ty píšeš, NIC KONKRÉTNÍHO nerozeznal a nedefinoval, chápeš to ? Pokud by tady někdo napsal - "Dne Xtého Ypsilontý roku ZZZZ jsem zažádal tak a tak o odprodej vyřazené techniky tam a tam. Pan KKKKKKK z odboru 123456789 mi sdělil, že to zamítají kvůli BlaBlaBlaBlaBla - což bude zjevné překročení pravomocí, tak budu první, kdo onomu žadateli s chutí pomůže sepsat stížnost, zjistí, kam ji adresovat, poradí atd.

Ale tady se nikomu ŽÁDNÁ KONKRÉTNÍ NEPRAVOST NESTALA, jenom se tady mluví o tom, že "akési lavoty sa dejů". Nesmíš být až takový negativista a trochu se zajímat o to, co se děje. Korupce a šibalství nezmizí nikdy. Ale posun je - aspoň u nás - radikální. Jak jsem řek, třeba u V3Sek je fakt jednotlivý prodej hloupost a pro stát v důsledku ještě dražší. Ale co se týká jednotlivých věcí, tak je tam situace jiná. Máme tady takový ouřad, který se jmenuje Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. A když stát třeba DNESKA prodává nějaké zrušené rekreační středisko ministerstva vnitra, tak už to není jako dřív, že se na pár hodin objevila nabídka za sto tisíc někde na nástěnce ministerstva ve vrátnici a odpoledne už to kamarád vedoucího odboru měl koupené. DNESKA se tenhle objekt pěkně předá výše zmíněnému úřadu, který má za úkol prodat ho transparentně a co nejlíp. Takže žádná tajná dražba, ale normálně ho standardně ocení a pak nabídnou na netu v nejrůznějších realitkách, na svých vlastních stránkách a pak jde do normální veřejné dražby, nebo do obálkové soutěže.

A ještě k té hovadině, že státní úředník nemůže psát stížnosti, protože by ho vyhodili - to už snad vůbec nemá cenu komentovat. Opravdu se od dob císařepána hodně změnilo. Například u nás v Jihlavě máme jednoho absolutního trotla, kterej zrušil celou obec a pak se zaměřil i na svýho chlebodárce. Nikdo s ním nic neudělá. Takového člověka bych vyhodil i já. Bohužel úřad nemůže - okamžitě by na něj podal pracovněprávní žalobu, kterou by vyhrál... ( http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/krajsky-urednik-notoricky-stezovatel-paralyzoval-visku_98947.html )

Prostě kdo nechce vidět posun - nevidí. Vemte si jenom třeba dopravní inspektorát v Jihlavě před dvaceti lety. Jedny dveře s pěti furt nasranejma babama, před těma dveřma stometrová fronta, jediná rozvrzaná židlička - kdyby náhodou přišel do fronty i nějakej ZTP válečnej invalida od Buzuluku, když si tam šel, měls pocit, že jsi minimálně vrah. Dneska ? Objednáš se přes internet na přesnou hodinu, přijdeš tam, sedíš na křesílku ve vytopeném vestibulu, je tam automat na kafé, čiperný důchodce na informacích (pravda, takovej brouk Pytlík, ale občas užitečnej) ti řekne dopředu co jak a kam si máš vyplnit, baby za přepážkama se usmívají a slušně tě pozdraví - některá je sice občas pořád nepříjemná a když má poradit tak neporadí - ale urážet nebo nadávat ti si nelajzne ani omylem. To že je legislativa k hovnu a že někdo trvá na dodržení nějakýho ustanovení byť by bylo sebedebilnější, to už je jiná věc, ale odsuzovat to šmahem jako špatné a šlendriánské chování státní moci, to mi přijde fakt nefér.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 7:18 am    Předmět: Citovat

Dre, trosky jsou mrdky, který nic neuvezou, nedaj se řídit a tak dále, ale BRZDĚJ a to jakože na fleku. Mluvim teď teda o TAZce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 11:07 am    Předmět: Citovat

Borohovný administrátor má pravdu, taky jsem brzo přišel na to, proč mám ve výhledu pořád mastnej flek. Prázdná TAZka při "normálním" brždění provede totéž, jako když vembloud z pokojné chůze znenadání zaklekne. Laughing
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Le Docteur: Tak ten vas urad vam zacinam pekelne zavidet, kez bych jen mohl prihlasovat auta v Jihlave Rolling Eyes Tady jsme porad jeste daleko pozadu...
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

Musím zaklepat, ale fakt nebejvá problém. Se standartníma věcma. Zas na druhou stranu jedou tvrdě v lajnách - tam kde by jinde přivřeli oko, tak u nás ne - vše podle zákona. Jednou sem přehlašoval motorku a minulej majitel se mezitím přestěhoval do domova důchodců (stejnej kraj, stejný město, skoro stejná ulice). Nešlo to jinak, než že musel prvně udělat změnu bydliště a pak teprve následně převod na mě - samozřejmě totálně zbytečnej meziúkon.

Ale jak říkám, co se týče komfortu, slušnosti a zdvořilého jednání, tak je to tady fakt v pohodě. Hlavně to internetový objednávání - to vvnímám jako největší plus.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

OK Docteure - zakopávam povytiahnutú vojnovú sekeru Wink
Inak neviem kto by sa opovážil myslieť si, že posim je tu viac než Doktor - osobne od neho čítam príspevky fakt veľmi rád. Hlavne typu Robur a cigareta, alebo starý ožrala pošťák na troske... - na to sa proste nezabúda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

A to se tady, Posime, hodně mírní Laughing Laughing Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com